Kapı Açma

Kapı Açma konusunda uzman çilingirlerimiz bu konuda size 7/24 hizmet vermektedir. Kapı açma hizmeti almak için bizi günün her saatinde arayabilir, hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Her ne kadar artık çoğu hizmet otomasyon haline gelse de çilingirlik ve kilit açma işleri hala insan becerisine bağlıdır.

Daha Fazla Öğren

Kilit Değiştirme

Yaşam alanlarımızın (ev, işyeri vb.) kilit göbeklerinin sağlamlığı güvenliğiniz açısından büyük önem arz etmektedir. Yeni taşındığınız bir dairenin sizden önce kullanılan anahtarları, sizden önce evi kullanan kişiler veya emlakçılarda bulunan yedekleri tedbirsiz davranmanız durumunda büyük sorunlara yol açabilir. Bu sebepten herhangi bir taşınma durumunda göbek (barel) değişimini şiddetle öneriyoruz.

Daha Fazla Öğren

Oto Çilingir

Oto çilingir hizmetimiz ile arabanıza herhangi bir zarar vermeden araba kapısı açma hizmeti vermekteyiz. Sektördeki uzun süreli tecrübemiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile her marka otonuzun kapısını dakikalar içerisinde açıyoruz. En ekonomik fiyat ve deneyimli, profesyonel sevis için bize ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Öğren

Oto Anahtar İmmobilizer

İmmobilizer otomobillerin araç çalıştırma (kontak) sistemine takılan elektronik bir devredir. Bu elektronik devrenin bir parçası arabayı çalıştıran kontak anahtarı içindedir ve bu parça tamamlanmadan motor çalışmaz. Bu nedenle İmmobilizer olan otomobiller, “düz kontak” yapılamaz ve çalınmaları çok daha güçtür.

Daha Fazla Öğren

Kasa Kilit Açma

Kasa Kilit Açma hizmetimiz ile kasanıza herhangi bir zarar vermeden kasa açma hizmeti vermekteyiz. Sektördeki uzun süreli tecrübemiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Daha Fazla Öğren

7/24

AÇIK

HEMEN ARA: +90 (536) 356 26 26